Publikováno 5.3.2017 od admin

Složení:
12 Párky
150 g hladké mouky
90 g kukuřičné mouky
180 ml mléka
2 velké vejce
3 lžíce krystalového cukru
10 g prášku do pečiva
1 lžička soli

Příprava párků:
Odříznout špičku dřevěných špejlí a vložte špejli do párku, ujistěte se, že špejle neprojde z druhé strany.
Velmi elegantní corn dogs jsou malé corn dogs vyrobené z 3 až 4 cm dlouhé kousky párků (ideální na jednohubky) a k tomu se používá 10 cm špejle. Vložte ěpejle do malých Párků. Malé kousky Párky jsou snadněji připravit a smažit.

Příprava těsta:
v úzkém plastové měřicím džbánu, přidejte vejce a mléko a dobře promíchejte metličkou. Pak přidáme suché přísady, mýchejte dokud nebudete mít husté těstíčko.

Smažení:
V 7 až 10 cm hluboké pánvi, přidejte slunečnicový olej a dejte ohřát na cca 180 C (síla plotny mezi střední a vysoké úroveň). Jestli nemáte teploměr, tak poznáte ze olej je připravení na smažení když vložíte dřevěnou mýchačku do horkého oleje, a malé bublinky začnou se tvořit kolem dřevěnou mýchačku, pak víte, že olej je připraven na smažení.

Ponořte párky do těsta, a otáčejte párek v těstu, pak vyjměte párek z těstíčku, nechte ho okapat přebytečnou těsto. Potom při držení konec špejli, jemně otočte párek v oleji za sekundu, to vytvoří vrstvu kolem párku, a pak můžete upustit párek a špejli do oleje. párek nejprve klesne na dno pánve, a za 1 nebo 2 sekundy, párek začne plavat na povrchu oleje. Smažit párky asi 3 až 4 minuty, nebo dozlatova na vnější straně. Ne přeplňovat pánev s hodně párků. Obvykle Majkl používá 4 párky najednou nebo 8 malých párku (jednohubky) najednou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie Tag

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.