Publikováno 17.12.2017 od admin

Ingredience:

1 šálek kokosového másla
½ pohár javorového sirupu
1½ šálků arašídového másla
1 čajová lžička vanilkového extraktu
100 g pečicí tyčinka tmavá čokoláda

PŘÍPRAVA

Přidejte kokosové máslo a javorový sirup do hrnce a zahřejte na středním ohni. Vařte po dobu 2-3 minut při neustálém míchání. Směs by měla houstnout do husté pasty.
Přidejte arašídové máslo do pánve a promícháme. Pokračujte v vaření po dobu dalších 2-4 minut, dokud směs nedosáhne hladké a tekoucí struktury.
Hrnec odstavte a nechte vychladnout. Zatímco se směs chladí, rozdělí se čokoláda a nechá se rozpustit, dokud není úplně roztavena a hladká.
Připravte plech na pečení tak, že ho postříkáte sprejovým nástřikem a pokryjete ho pergamenovým papírem. Do pekáče nalijte polovinu směsi arašídového másla a rovnoměrně je rozetřete. Přidejte roztavenou čokoládu do zbývající směsi arašídového másla a důkladně promíchejte. Jakmile je včleněná, vrstvu čokolády vložte do pekáče přes vršek vrstvy arašídového másla a rovnoměrně ji rozetřete. Vložte pekáč do mrazničky po dobu 1,5-2 hodin.
Otočte plech na pečení a sejměte ho spolu s papírem. Před podáváním nakrájíme na malé obdélníkové kusy. Skladujte v chladničce.

Záclony
Záclony od dante.cz – Široký výběr záclon a bytového textilu na našem e-shopu. Vše skladem!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Kategorie Tag

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněná.